Trace Harris

Osoba która nie wiedziała czego szuka w swoim życiu.

Na początku manager fitness clubu a następnie zdobywca wielu medali w kulturystyce ( bodybullder ) .

Ale zawsze z zamiłowania do muzyki wszelkiego rodzaju .

Już na początku 90tych lat grał profesjonalnie na perkusji I został rezydentem najlepszego clubu w Londynie Ministry of Sound gdzie podpisał 5cio letni kontrakt z clubem.

Już wtedy wiedział ze to jest jego kierunek wiec w 1996 roku postanowił założyć organizacje o imieniu Smartie Partie . Projekt powstał wspólnie ze jego dziewczyna Claire White.

Poza Ministry of Sound organizowali imprezy w wielu clubach w całej Anglii  oraz na statkach zwanymi Boat Party .

Tak jak szukał czegoś innego tak również odnalazł nowe dźwięki kryjące się w Boangach oraz Congach.

Następnie Trace po swoich osiągnięciach postanowił rozszerzyć swoja muzykę i grywał w ponad 15 tu krajach świata np.: Colmillo (Mexico City), Marina Club (Bahrain), The Colleseum & Enigma (Abu Dhabi), Privillege (Ibiza ) , Brazi , Thailand , itp .

Parę lat później było mu nadal mało wiec od paru lat organizuje coroczne wyjazdy do Zakopanego na Ski / Snowboard Weekender (POLAND) .

Ale wiadomo że nadal to wszystko było za mało dlatego od roku czasu mieszka na Białej Wyspie o imieniu IBIZA która na pewno każdy zna. Tam możemy posłuchać go w każdy czwartek na VIP SMARTIE BOAT PARTIE, oraz w poszczególne dni w clubie Privilege .

Oprócz clubów I statków grywa na prywatnych przyjęciach VIP , fashion eventach oraz ostatnio nawet dla stacji MTV .

Więcej nie ma co rozpisywać się na jego temat. Zapraszamy Was juź 19 Października do clubu 139 gdzie będzie go można zobaczyć na żywo !