SandPokers

SandPokers to trio składające się z dj'ów których połączyła wspólna pasja do muzyki. Każdy z nich jest indywidualnością reprezentującą swój styl, co daje niesamowity efekt podczas ich występów. Sety które grają odzwierciedlają styl muzyczny w którym czują się najlepiej. Big room-owe brzmienia bardzo dobrze przyjmowane są przez klubowiczów i tworzą niesamowity klimat imprez rodem z najlepszych klubów świata. Starają dostosować się klimatem do klubu w którym występują, przez co czysto komercyjne brzmienia nie są nam obce i często są wplatane w postaci licznych mashup'ów do ich setów.

Mefi - na rynku muzycznym 6 lat, od samego początku gra soczyste electro które bardzo pozytywnie jest przyjmowane przez klubowiczów, przez co miał okazję wystąpić w wielu klubach na terenie Polski.

Lorchee - znakomity dj i producent muzyczny, z jego warsztatu wyszło wiele produkcji w różnych stylach które pokazują jego talent do tworzenia muzyki.

Conrad - wirtuoz konsoli i znakomity technik, każdy jego set dopracowany jest do perfekcji. Szybkie przejścia i dobór kawałków w jego setach tworzą niepowtarzalny klimat

Solowo w duetach i jako SandPokers występowaliśmy w takich miejscach jak:

Base (Kraków), Cień (Kraków), Diva (Kraków), Forty Kleparz (Kraków) Migawka (Warszawa), Alfa (Warszawa), Tokyo Undegrround (Poznań), Chilli (Rzeszów), VIP (Zabrze), Meduza (Dębica), Moderna (Dębica), Pub Champion (Dębica), Planeta (Dębica), Pino Music Caffe (Dębica), Galeon (Kawęczyn), Club Exclusive (Dębno),  Arkadia (Stalowa Wola), VIVA (Hrubieszów), 139 (Śmigno),Tunel Music Club (Przemyśl), Energy 2000 (Przytkowice), Kalypso (Chorwacja, ZRCE), Boat Party (Chorwacja, Novalja)